Mūsų gero įvaizdžio garantas – atsakomybė tiek prieš klientus, tiek prieš partnerius už prisiimtus įsipareigojimus! Pripažįstame klaidas ir einame į priekį – TOBULĖJAME kiekvieną kartą! 

Mūsų vizija, tikslas ir vertybės

Kompetencija ir profesionalumas – tai didžiausi sėkmingos įmonės pagrindai. Nuolat besidomintys naujovėmis, atnaujindami žinias bei dalyvaudami įvairių sprendimų paieškoje, busime atviri ir lankstūs būsimiems pasikeitimams rinkose bei laiko iššūkiams.
Savarankiškumas ir iniciatyva – tai mūsų siekis, suteikti kiekvienam darbuotojui galimybę tapti suinteresuotu verslo dalyviu. Galimybė išreikšti savo nuomonę, pasiūlyti savo idėjas ir jas įgyvendinti.
Komandinis darbas – paremtas abipusiu supratimu, tarpusavio bendradarbiavimu. Asmeninių privalumų panaudojimas bendriems rezultatams pasiekti, veda ne tik prie bendrovės sėkmės, bet ir prie asmeninio pasitenkinimo bei pasitikėjimo.
Atsakomybė – pasiryžimas atsakingai ir sąžiningai atlikti pavestą darbą nuo pradžios iki pabaigos.

Mūsų vizija

Siekiame būti PAVYZDŽIU savo srityje išskirtine profesionalų komanda. Mes esame jaunas, veržlus ir novatoriškas kolektyvas garantuojantis kokybiškas paslaugas savo veiklų kryptyse.

Mūsų misija

Stengiamės dirbti taip, kad klientams būtų LENGVA rūpintis savo siuntomis.

Mūsų tikslai

PATENKINTI rinką šiandien ir rytoj;DIRBTI ir UŽSIDIRBTI šiandien ir rytoj; UŽTIKRINTI greitą bei KOKYBISKĄ klientų aptarnavimą. Plėsti ir tobulinti savo teikiamas paslaugas.